Суббота, 2 декабря, 2023
0.1 C
Киев

К прочтению

ГлавнаяСтатьиКорисніКепки з логотипом: найкращий літній промо сувенір

Кепки з логотипом: найкращий літній промо сувенір

Бейсболка – це не просто модний аксесуар, це невід’ємний елемент літнього гардеробу. Адже саме бейсболка здатна захистити людину від палючого сонця та запобігти сонячному удару. Тому кепки з логотипом – це ефективний та корисний вид реклами.

Замовити кепки з логотипом оптом: вирішити кілька завдань відразу

За допомогою кепок з логотипом можна вирішити кілька важливих завдань:

  •       покращити впізнаваність бренду;
  •       покращити презентабельність компанії;
  •       допомогти своїм співробітникам виділитися з юрби, привернути увагу сторонніх;
  •       забезпечити промоутерів та мерчендайзерів надійним захистом від сонця;
  •       отримати чудовий рекламний інструмент;
  •       отримати виріб для роздачі на всіляких промо акціях.

Бейсболка насамперед виконує практичну функцію та служить зручним головним убором. Тому логотип на ній стане ненав’язливим, але ефективним рекламним інструментом.

Кепки з логотипом: особливості друку

На кепку наносять певну символіку чи логотип компанії. Також, якщо замовник схоче, можна надрукувати слоган бренду. Часто багато компаній з метою підвищення своєї впізнаваності дарують людям кепки. Така сувенірна продукція користується величезною популярністю.

Бейсболка з назвою міста, курорту, прапора та інших символів може стати корисним сувеніром. Дуже часто туристи вибирають саме кепки, як куплений продукт на згадку.

Щоб нанести малюнок на кепку, фахівці використовують один з таких способів:

  1. Термотрансфер. Картинка чи літери переносять на виріб. Цей метод почали застосовувати одним із перших.
  2. Шовкографія. Сучасний спосіб друку на одязі, за допомогою якого можна отримати яскраве та красиве зображення, яке не втратить своєї естетичності навіть після прання.
  3. Вишивка. Стародавній, перевірений часом спосіб нанесення зображення на речі. Виглядає об’ємно і стильно, відрізняється довговічністю та практичністю.

Вибір методу друку залежить від особистих переваг клієнта. Фахівці нашої компанії можуть допомогти визначитися з вибором методу друку, надати інформацію про особливості та нюанси нанесення зображення.

Бейсболки з логотипом від нашого магазину – це чудова ідея реклами, яка допоможе підвищити впізнаваність вашого бренду та подарувати радість своїм співробітникам та клієнтам. Такий сувенір стане універсальним подарунком на будь-який захід.

Другие Новости

Последние