Воскресенье, 14 апреля, 2024
17.5 C
Киев

К прочтению

ГлавнаяЭкономикаПромышленностьЗміна постачальника електроенергії

Зміна постачальника електроенергії

Кожен українець має право на те, щоб змінити електропостачальника. Як це відбувається та на яких умовах? Дізнаєтесь із цієї статі.

Якщо споживач бажає змінити постачальника електроенергії, потрібно вкластися у 21-дневний строк від дня повідомлення. Змінити компанію можна швидко, головне — знати, як правильно це робиться.

Для того щоб змінити постачальника електроенергії необхідно знайти нову компанію, яка пропонує більш вигідні умови праці. Це власний вибір кожного, тому потрібно все ретельно обдумати.

Як змінити постачальника? Процедура відбувається швидко, але для цього потрібно укласти договір. Підключити послугу можна в онлайн-режимі, або на сайті  https://pivdenenergozbut.com.ua/.

Перш ніж підписати згоду, ознайомтеся зі всіма пунктами, які дуже важливі для двох сторін. 

Яку інформацію має надати споживач електропостачальнику?

Заповнюючи анкету, потрібно постачальнику надати наступну інформацію:

  • Особисті дані споживача, а саме: П.І.Б або найменування організації (для юридичної компанії). Для приватних підприємців потрібен витяг. Крім того, потрібно надати паспортні дані  та номер картки платника податків.
  • Контактні дані. Електронна пошта (для листування), номер мобільного телефону (для дзвінків).
  • З яким постачальником електроенергії співпрацюєте на даний момент.
  • Інша інформація, яка передбачені в пунктах заяви.
  • Згода на обробку Ваших персональних даних та оприлюднення інформації (на сайті)

В свою чергу, споживач електроенергії повинен попереджувати своїх клієнтів у разі змін тарифів або умов співпраці. Клієнт завжди може звернутися до менеджера компанії за консультацією. На сайті є номер гарячої лінії, куди споживачі можуть телефонувати цілодобово.

Протягом трьох робочих днів новий електропостачальник повинен надати дані та повідомити про це клієнта. Це стосується інформації про споживача, дату початку надання електричної енергії. Після всіх підтверджень, адміністратор зможе і надалі зв’язуватися зі споживачем та інформувати його про подальші зміни.

Змінити постачальника електроенергії не складно, головно — притримуйтесь всіх встановлених правил та не забувайте читати всі зміни. Потрібно попередити чинну компанію про припинення співпраці після того, як обраний постачальник підтвердив можливість співпрацювати.

Заощаджуйте гроші та працюйте на вигідних умовах з новим електропостачальником!

Другие Новости

Последние