Воскресенье, 23 июня, 2024
21.5 C
Киев

К прочтению

ГлавнаяТехникаЯк замаскувати тріснутий екран телефону?

Як замаскувати тріснутий екран телефону?

Дисплей у сучасних мобільних телефонах займає 70 — 95% поверхні передньої панелі. Не дивно, що пошкодження екрана є одним із найпоширеніших дефектів серед смартфонів. Що робити, якщо внаслідок падіння пристрою на його екрані з’явилася неприваблива «павутина»? Як замаскувати тріщини? Розглянемо деякі лайфхаки!

Приховуємо дефекти на екрані телефона

На відміну від неглибоких подряпин, тріщини на екрані не можуть бути повністю приховані. Однак можна зробити так, щоб вони не викликали проблем під час користування телефоном, а іноді навіть ставали своєрідним декором мобільного пристрою. Для цього потрібно обрати один із варіантів:

  1. Встановіть захисний аксесуар на екран.

Скло або захисна плівка захистять екран від розтріскування і, отже, від подальших наслідків, пов’язаних із поглибленням дефекту. Аксесуар не тільки захистить екран, а й підвищить зручність використання смартфона. Скло дасть змогу нашим пальцям рухатися рівномірною поверхнею й уникнути будь-яких травм.

  1. Встановити цікаві шпалери.

Вражаючі шпалери можуть повністю змінити зовнішній вигляд вашого телефона. Зображення з кулаком, ногою, взуттям, цеглою або каменем, спрямованим на екран, зробить «павутину» на екрані схожою на навмисну процедуру. Тобто, якщо дефект не вдається приховати, то його потрібно підкреслити.

  1. Оновлення екрана в сервісному центрі.

Якщо рішення зі шпалерами на робочому столі не задовольняє вас, то все одно є ще один стовідсотковий спосіб — оновити дисплей. Завжди можна звернутися до спеціалізованого центру та скористатися послугою із заміни пошкодженої деталі https://www.aks.ua/remont-telefony/zamena-display.html. Ця процедура допоможе відновити мобільний пристрій до первісного стану, а за ціною обійдеться в кілька разів дешевше, ніж купівля нового смартфона.

В інтернеті також можна знайти безліч креативних способів замаскувати тріснутий екран, але вони не тільки не допомагають, а й загрожують пошкодити смартфон ще більше. Такі методи, як заливка олії на дисплей або обробка сумішами, приготованими з розпушувача і води, безумовно, не розв’яжуть проблему, а сприяють погіршенню ситуації. Тому ми наполегливо рекомендуємо не використовувати їх.

Другие Новости

Последние