Понедельник, 4 марта, 2024
1.6 C
Киев

К прочтению

ГлавнаяДля нееКрісло для педикюру як важливий атрибут салону краси

Крісло для педикюру як важливий атрибут салону краси

Будь-який керівник або працівник салону краси знає, настільки важливою для такого закладу є наявність професійного обладнання. Продуктивну та успішну роботу майстра забезпечать меблі, спеціально призначені для того, аби надавати клієнтам послуги з догляду за тілом, обличчям, волоссям, нігтями. Є найважливіші вироби, без яких неможливо обійтись як у великому салоні, так і у звичайному кабінеті, де працюють один або два спеціалісти.

До таких відносяться, першочергово, крісла для педикюру. Вибрати те, яке буде найбільш підходящим для конкретного закладу, нелегко. Від вибору керівника салону або самого майстра залежить не тільки можливість спеціаліста якісно виконувати свою роботу, а й комфорт клієнта. Якісне обладнання також є своєрідною рекламою закладу. Коли клієнт бачить сучасне оснащення, він хоче завітати до салону чи кабінету.

Як правильно вибрати крісло для педикюру

Перш ніж придбати такий необхідний для будь-якого салону предмет меблів, варто врахувати величезну кількість тонкощів. Крісло для педикюру має відповідати розмірам площі приміщення, для якого його купують. Важливий також дизайн, адже меблі мають гармонійно вписуватися в інтер’єр салону краси чи кабінету. Особливості приміщення та робочі процеси, які виконує майстер, визначають вибір тієї чи іншої моделі.

У характеристиках крісел для педикюру є декілька відмінностей, які варто враховувати перед тим, як придбати найкращий варіант:

  • механізм для регулювання висоти. Найпростіший та найдешевший – ручний або механічний. Більш якісними вважаються пневматичний та гідравлічний, не зважаючи на те, що за вартістю вони більш дорогі;
  • регулювання спинки та підніжки. Чим більше різноманітних кутів можна виставити та налаштувати, тим краще;
  • підстава, або каркас крісла. Мається на увазі, із якого матеріалу вона зроблена. Найбільш якісним вважається металевий каркас, він дуже надійний та міцний;
  • обивка. Матеріал повинен витримувати часті дезинфекції, адже для безпеки працівники салону чи манікюрного кабінету будуть обробляти поверхню крісла дуже часто.

Крісла для педикюру відрізняються і за типом конструкції. Є моделі, за виглядом та принципом роботи сході на офісні. Класичні педикюрні групи являють собою цілісні конструкції, які складаються з крісла, ванночки та підставки для ніг. Моделі бувають також багатофункціональними. До них також завжди докуповують стільчик майстра (https://ukrstil.com/ua/g1772812-stulya-mastera).

Другие Новости

Последние