Суббота, 2 декабря, 2023
-0 C
Киев

К прочтению

ГлавнаяЭкономикаПромышленностьМодернізація ЦКС на Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті (МЕТІНВЕСТ)

Модернізація ЦКС на Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті (МЕТІНВЕСТ)

Українські компанії знаходять можливості для оптимізації робочих процесів та модернізації виробництва, навіть в умовах повної війни. Група компаній Метінвест, один із лідерів економіки України, продовжує розвиватися технічно та не припиняє роботи над своїм технічним розвитком.

На початку цього року Метінвест провів модернізацію центральної компресорної станції на ПрАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» з допомогою компаній «ЯСНО Енергоефективність» та «Далгакиран компресор Україна». Турбокомпресор ID TURBO COMPRESSOR (Туреччина-Японія) серії TRE, з продуктивністю до 175 м3/хв та робочим тиском 3,5 бар, став серцем оновленої системи подачі стисненого повітря. Крім того, була встановлена сучасна система охолодження з теплообмінниками на базі обладнання Termaks (рекуператори) та SEMPA (насоси), а також система частотного регулювання та промислової автоматики, яка повністю інтегрована в роботу системи автоматики самого ЦГЗК.

 

Отже, не лише було покращено надійність та управління, а й значно скорочено споживання електроенергії на виробництві. Щоб краще зрозуміти важливість цього досягнення, розглянемо деякі аспекти використання компресорів у гірничо-збагачувальній промисловості.

Турбокомпресори знаходять своє застосування у різних аспектах гірничо-збагачувальної промисловості. Наприклад, вони можуть бути використані для вентиляції шахт, що дозволяє створювати потік повітря та забезпечувати безпечні умови праці гірників, а також для запобігання утворенню шкідливих газів. Турбокомпресори також застосовуються у пневматичному транспорті, що дозволяє швидко та ефективно переміщувати матеріали всередині гірничо-збагачувального комбінату. Вони можуть бути використані для очищення води, забезпечуючи вентиляцію та змішування повітря та води для покращення процесу очищення та видалення шкідливих речовин з відходів. Крім того, турбокомпресори можуть бути використані для стиснення повітря, що використовується в процесах збагачення руди, наприклад, для створення потоку повітря у флотаційних осередках, де відбувається відокремлення руди від відходів, а також для створення потоків повітря, що використовуються в системах видалення пилу, зменшуючи кількість пилу та забруднень у повітрі та забезпечуючи безпеку працівників.

Турбокомпресори широко використовуються в різних галузях промисловості для створення високого тиску та припливу повітря чи газу до системи. Деякі приклади галузей, де турбокомпресори застосовуються, включають:

  • Нафтогазова промисловість: Турбокомпресори використовуються для стиснення газу, щоб збільшити його тиск та переміщення через трубопроводи. Також вони використовуються для стиснення повітря, яке використовується для технологічних процесів на НПЗ.
  • Хімічна промисловість: Турбокомпресори використовуються для стиснення газів та парів, які використовуються у виробництві хімічних продуктів. Вони також використовуються для стиснення повітря, яке використовується в процесі окиснення та синтезу.
  • Сталепрокатний завод: Турбокомпресори використовуються для забезпечення високого тиску повітря для продувки печей при виробництві сталі.

Позитивним фактом є те, що український бізнес, незважаючи на труднощі, продовжує розвиватися, підвищувати свою ефективність та збільшувати потенціал конкурентоспроможності на міжнародних ринках.

Другие Новости

Последние